مولتی متر • آموزش ساخت کوادکوپتر ، رادیو کنترل و پروژه آردوینو

دوره مجازی ساخت کوادکوپتر با فلایت کنترل APM – آموزش ریست کامل فلایت کنترل آردوپایلوت

در این آموزش قصد داریم آموزش کامل ریست کردن تمامی تنظیمات و پارامترهای فلایت کنترل APM به مقدار پیش فرض را برای کاربران دوره ی ساخت کوادکوپتر با فلایت کنترل APM آموزش دهیم . از این آموزش زمانی که با فلایت کنترل به یک مشکل برخورده اید و با نصب فریمور جدید مشکلات برطرف نمی شود می توانید از این آموزش استفاده کنید . چون با نصب فریمور جدید بعضی از پارامترهای تنظیم شده در حافظه ی EEPROM پاک نمی شوند و موجب تداخل دوباره بعد از نصب فریمور جدید می شوند . که راه حل این مشکل ریست کردن پارامترها به مقادیر اولیه خود می باشد .

 دوره مجازی ساخت کوادکوپتر با فلایت کنترل APM – آموزش ریست کامل فلایت کنترل آردوپایلوت


دوره مجازی ساخت کوادکوپتر با فلایت کنترل APM – راه اندازی ماژول پاور

یکی از ماژول های جالب و کاربردی فلایت کنترل APM ماژول پاور می باشد که با استفاده از این ماژول پاور شما قادر خواهید بود در حین پرواز میزان ولتاژ باتری و میزان باتری مصرف شده و هم چنین میزان جریانی که موتور ها از باتری می کشند را از طریق OSD و یا تلمتری مشاهده کنید . در این جلسه از دوره ی آموزشی ساخت کوادکوپتر با فلایت کنترل APM قصد داریم روش اتصال و سیم بندی و روش کانفیگ آن را خدمت کاربران دوره ی آموزشی ساخت کوادکوپتر با فلایت کنترل APM آموزش دهیم .

دوره مجازی ساخت کوادکوپتر با فلایت کنترل APM – راه اندازی ماژول پاور


دوره مجازی ساخت مولتی روتور با فلایت کنترل APM – برگشت به خانه در صورت قطع ارتباط

یکی از امکانات جالب فلایت کنترل APM و فلایت کنترل های Ardupilot قابلیت FailSafe آن می باشد که در صورت قطع ارتباط پرنده با رادیو کنترل از گم شدن پرنده یا از سقوط پرنده جلوگیری می کند . برای فعال کردن این قابلیت باید تنظیماتی بر روی فلایت کنترل انجام شود که در صورت قطع شدن ارتباط رادیوکنترل ، مولتی روتور با توجه به تنظیمات عمل نماید . که این تنظیمات می تواند بازگشت به خانه و یا فرود خودکار باشد که در این جلسه به طور کامل به این موارد پرداخته شده است .

تنظیمات FailSafe در APM – برگشت به خانه در صورت قطع ارتباط


دوره مجازی ساخت مولتی روتور با فلایت کنترل APM – محدود کردن حداکثر ارتفاع و محدوده پرواز

یکی از قابلیت ها و ویژگی های جالب فلایت کنترل های آردوپایلوت ویژگی محدود کردن حداکثر ارتفاع و محدوده پرواز می باشد که شما می توانید با تنظیم حداکثر فاصله و حداکثر ارتفاع پروازی از دور شدن بیش از اندازه مولتی روتور خود پیشگیری کنید . این قابلیت در پرواز های اولیه و پروازهای آموزشی بسیار پر کاربرد می باشد و از گم شدن پرنده شما به دلیل ناآشنایی به پرواز جلوگیری خواهد کرد .

آموزش محدود کردن حداکثر ارتفاع و فاصله پرواز مولتی روتور


راهنمای خرید موتور ، اسپید کنترل و باطری برای مولتی روتور ها – جلسه ۳ (محاسبه تایم پرواز)

در جلسه سوم راهنمای خرید موتور براشلس ، اسپید کنترل و باتری برای ربات های پرنده از قبیل کوادکوپتر ، اوکتا کوپتر و هگزا کوپتر قصد داریم مدت زمان پرواز را در کوادکوپتر با انواع مختلف باتری بررسی نماییم تا ببینیم با هر باتری چه مدت می توانیم پرواز نماییم . امید است با استفاده از این آموزش بتوانید مدت زمان پرواز انواع مولتی روتور با وزن ها و تجهیزات مختلف را به راحتی محاسبه کنید .

آموزش محاسبه تایم پرواز کوادکوپتر


دوره مجازی ساخت کوادکوپتر با فلایت کنترل APM – آشنایی با مدهای پرواز آردوپایلوت

در این جلسه از دوره مجازی ساخت کوادکوپتر با فلایت کنترل APM قصد داریم به صورت کامل به بررسی تمامی مدهای پروازی فلایت کنترل APM بپردازیم . همانطور که می دانید یکی از ویژگی های برجسته فلایت کنترل های آردوپایلوت مد های پروازی متنوع این فلایت کنترل می باشد که به صورت کامل به بررسی ویژگی های این مدهای پرواز خواهیم پرداخت . که در این جلسه با انواع مدهای پرواز از قبیل بازگشت اتوماتیک به خانه ، ایستادن ثابت در یک نقطه ی خاص ، فرود خودکار و کامل آشنا خواهید شد .

آشنایی با مدهای پرواز فلایت کنترل APM


دانلود درایور فلایت کنترل آردوپایلوت APM برای ویندوز 7 ، 8 و 10

یکی از مشکلاتی که کاربران فلایت کنترل APM ممکن است با آن مواجه شوند عدم شناسایی فلایت کنترل APM در نرم افزار Mission planner می باشد که این مشکل باعث می شود نتوانند به فلایت کنترل متصل شوند و تنظیمات مربوط به فلایت کنترل و سنسورهای فلایت کنترل را کالیبره نمایند که برای حل این مشکل ما امروز قصد داریم درایور مربوط به فلایت کنترل پرطرفدار   APM را برای کاربران عزیز قرار دهیم تا بتوانند مشکل نشناختن فلایت کنترل APM را با چند کلیک ساده حل نمایند .

دانلود درایور فلایت کنترل آردوپایلوت APM برای ویندوز 7 ، 8 و 10

دانلود درایور فلایت کنترل آردوپایلوت APM برای ویندوز ۷ ، ۸ و ۱۰


صفحه 1 از 3123
 آموزش ساخت رادیو کنترل